Po Japonii na targach turystycznych World Travel Show w Nadarzynie 18-20 października

Po Japonii na targach turystycznych World Travel Show w Nadarzynie 18-20 października

Zapraszamy serdecznie na targi turystyczne World Travel Show, które odbędą się w Nadarzynie w dniach 18-20 października. Po raz pierwszy pojawimy się na tych targach, żeby opowiadać o podróżach po Japonii. Będziemy mieli także swoje własne stoisko PO JAPONII, gdzie będzie okazja się z wami spotkać i porozmawiać!

9N1A9637

Targi turystyczne World Travel Show to największa impreza skupiająca biura podróży i podróżników w Polsce. Na targach pojawią się nie tylko najważniejsze biura podróży, które będą promować swoje wycieczki, ale także wielu blogerów i jutuberów podróżników. Postanowiliśmy także się pojawić na tej imprezie, żeby umocnić pozycję Po Japonii jako wiodącej firmy oferującej usługi turystyczne w Japonii dla polskich gości. W ciągu prawie dwóch lat działalności zrealizowaliśmy ponad 130 wycieczek dla naszych gości. Oprowadziliśmy ponad 500 osób po naszych ulubionych zakątkach Japonii. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy nam zaufali i wybrali nasze usługi.

W 2019 roku wraz goścmi z Polski zwiedziłem wiele niezwykłych regionów Japonii w tym Sapporo, Hakodate, Aomori, Matsushimę, Amanohashidate, Shirakawę-Go, okolice góry Fuji, Hakone, Kioto, Osakę, Kobe i oczywiście Tokio. W 2020 chciałbym rozwinać ofertę naszych wyjazdów w mniej turystyczne regiony Japonii, które oferują niezapomniane wrażenia. Chciałbym też organizować wyprawy górskie i rowerowe w Japonii dla gości, którzy szukają innego rodzaju przygody. 

Jeśli chcecie się z nami spotkać i porozmawiać o Japonii, to zapraszamy na nasze stoisko na targach. Będziemy obecni na stoisku 18-19 października. Natomiast 20 października stoisko będzie skupiało się głównie na wycieczkach do Korei Północnej, na które także serdecznie zapraszamy. Bilety na targi dostępne są na oficjalnej stronie targów: https://worldtravelshow.pl/

Numer naszego stoiska: EP1.23 w pawilonie E1

W 2020 roku planujemy rozbudować nasz zespół przewodników, aby móc realizować jeszcze więcej zleceń w każdym zakątku Japonii. Współpracujemy z ludźmi, których pasją jest Japonia i którzy dobrze znają ten kraj. Otrzymujemy też wiele zleceń już na Igrzyska Olimpijskie w 2020 roku. Jeśli ktoś planuje wyjazd w tym okresie do Japonii, to musi liczyć się z wysokimi kosztami hoteli w Tokio! Ceny są zawrotne! Na IO także będziemy oferować wycieczki dla klientów z Polski. 

Zapraszamy!

Najcześciej czytane

Referencje

Szukaj