Polskojęzyczny przewodnik Po Japonii, Tokio

Polskojęzyczny przewodnik Po Japonii, Tokio

Zapraszam Państwa na podróż po najpiękniejszych zakątkach Kraju Kwitnącej Wiśni. Nazywam się Emil Truszkowski i pracuję jako przewodnik turystyczny dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych w Japonii.

Po Japonii to sieć polskich przewodników w całej Japonii, którzy z pasją opowiadają o Japonii. Przygotujemy dla Państwa program na zwiedzanie Japonii oraz oprowadzimy po najciekawszych miejscach. Nasi przewodnicy mówią po japońsku, dobrze znają ten kraj i są prawdziwymi pasjonatami Japonii. Stawiamy na osobisty kontakt z naszymi gośćmi z Polski.

Oferujemy profesjonalną opiekę w trakcie pobytu w Japonii, pomoc w odnalezieniu się na miejscu, niezliczoną ilość ciekawostek i opowieści o życiu w Japonii.

Oferujemy oprowadzanie oraz usługi tłumaczeniowe w Tokio, Kioto i Osace oraz w innych częściach Japonii.

 • Indywidualne oprowadzanie po Tokio według wcześniej ułożonego programu
 • Wycieczki po Kioto, Nara, Osace i Kobe oraz innych regionach Japonii
 • Przygotowanie prywatnej wycieczki do każdego regionu Japonii
 • Tłumaczenie w trakcie pobytu w Japonii - Coś dla tych, którzy chcieliby wyciągnąć z wyjazdu więcej!
 • Wypady po mieście do miejsc, gdzie zwykle bawią się Japończycy
 • Trail running w Japonii - pobiegamy razem po górach i pokażę Ci najpiękniejsze miejsca
 • Wyprawy górskie w Japonii - zaplanujemy i zorganizujemy wyprawę w japońskie Alpy, na Górę Fuji i inne piękne góry w Japonii
 • Wycieczki rowerowe wokół Tokio na popularnych trasach
 • Tłumaczenia biznesowe w trakcie pobytu w Japonii lub na targach handlowych

Emil Truszkowski - Po Japonii

Ukończyłem japonistykę w Warszawie i po studiach wyjechałem do Japonii w poszukiwaniu kariery. Po kilku latach pracy w japońskiej branży targowo-handlowej postanowiłem skupić się na tym, co robię najlepiej, czyli opowiadaniu o Japonii. Od 2015 roku prowadzę na polskim YouTube kanał o życiu i podróżach po Japonii - Aiko i Emil. Dużo podróżuję po Japonii i wiem, gdzie warto pojechać, aby zobaczyć prawdziwą Japonię. Od 2018 roku oprowadzam polskich turystów po Tokio i całej Japonii. Strona Po Japonii powstała w odpowiedzi na duże zainteresowanie Japonią oraz potrzebę informowania o turystyce w Japonii.

Zainteresowania:

 • Języki obce - znam japoński, chiński i angielski
 • Historia Japonii
 • Fotografia i kręcenie filmów podróżniczych
 • Bieganie po górach

Dla kogo oprowadzanie Po Japonii?

Oferta skierowana jest do indywidualnych podróżników oraz małych grup, które chciałyby odkryć najciekawsze miejsca w Tokio i Japonii. Szczególnie pomocne może się okazać dla grup, które nie orientują się w Tokio i nie chcą tracić czasu na szukanie drogi. Oprowadzę Państwa sprawnie i bez zbędnego marnowania czasu na sprawdzanie połączeń oraz tras. Dzięki temu w jeden dzień można zrobić o wiele więcej niż Państwu się wydaje! Oferuję wycieczki jednodniowe dostosowane do kieszeni każdego klienta. Organizujemy także wiele wycieczek tematycznych dla pasjonatów Japonii.

Kontakt

Proszę się skontaktować przed przyjazdem do Japonii w celu ustalenia programu, kosztów oraz sprawdzenia mojej dostępności.

Czekam na Państwa maile: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiadam w 24 godziny od poniedziałku do niedzieli.

Szukaj