Polskojęzyczny przewodnik Po Japonii, Tokio

Polskojęzyczny przewodnik Po Japonii, Tokio

Zapraszam Państwa na podróż po najpiękniejszych zakątkach Kraju Kwitnącej Wiśni. Nazywam się Emil Truszkowski i pracuję jako przewodnik turystyczny dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych w Japonii.

Po Japonii to sieć polskich przewodników w całej Japonii, którzy z pasją opowiadają o Japonii. Przygotujemy dla Państwa program na zwiedzanie Japonii oraz oprowadzimy po najciekawszych miejscach. Nasi przewodnicy mówią po japońsku, dobrze znają ten kraj i są prawdziwymi pasjonatami Japonii. Stawiamy na osobisty kontakt z naszymi gośćmi z Polski.

Oferujemy profesjonalną opiekę w trakcie pobytu w Japonii, pomoc w odnalezieniu się na miejscu, niezliczoną ilość ciekawostek i opowieści o życiu w Japonii.

Oferujemy oprowadzanie oraz usługi tłumaczeniowe w Tokio i całej Japonii.

 • Indywidualne oprowadzanie po Tokio według wcześniej ułożonego programu
 • Wycieczki po Kioto, Nara, Osace i Kobe oraz innych regionach Japonii
 • Przygotowanie prywatnej wycieczki do każdego regionu Japonii
 • Tłumaczenie w trakcie pobytu w Japonii - Coś dla tych, którzy chcieliby wyciągnąć z wyjazdu więcej!
 • Wypady po mieście do miejsc, gdzie zwykle bawią się Japończycy
 • Trail running w Japonii - pobiegamy razem po górach i pokażę Ci najpiękniejsze miejsca
 • Wyprawy górskie w Japonii - zaplanujemy i zorganizujemy wyprawę w japońskie Alpy, na Górę Fuji i inne piękne góry w Japonii
 • Wycieczki rowerowe wokół Tokio na popularnych trasach
 • Tłumaczenia biznesowe w trakcie pobytu w Japonii lub na targach handlowych

Emil Truszkowski - Po Japonii

Ukończyłem japonistykę w Warszawie i po studiach wyjechałem do Japonii w poszukiwaniu kariery. Po kilku latach pracy w japońskiej branży targowo-handlowej postanowiłem skupić się na tym, co robię najlepiej, czyli opowiadaniu o Japonii. Od 2015 roku prowadzę na polskim YouTube kanał o życiu i podróżach po Japonii - Aiko i Emil. Dużo podróżuję po Japonii i wiem, gdzie warto pojechać, aby zobaczyć prawdziwą Japonię. Od 2018 roku oprowadzam polskich turystów po Tokio i całej Japonii. Strona Po Japonii powstała w odpowiedzi na duże zainteresowanie Japonią oraz potrzebę informowania o turystyce w Japonii.

Zainteresowania:

 • Języki obce - znam japoński, chiński i angielski
 • Historia Japonii
 • Fotografia i kręcenie filmów podróżniczych
 • Bieganie po górach

Dla kogo oprowadzanie Po Japonii?

Oferta skierowana jest do indywidualnych podróżników oraz małych grup, które chciałyby odkryć najciekawsze miejsca w Tokio i Japonii. Szczególnie pomocne może się okazać dla grup, które nie orientują się w Tokio i nie chcą tracić czasu na szukanie drogi. Oprowadzę Państwa sprawnie i bez zbędnego marnowania czasu na sprawdzanie połączeń oraz tras. Dzięki temu w jeden dzień można zrobić o wiele więcej niż Państwu się wydaje! Oferuję wycieczki jednodniowe oraz półdniowe dostosowane do kieszeni każdego klienta. Organizujemy także wiele wycieczek tematycznych dla pasjonatów Japonii.

Kontakt

Proszę się skontaktować przed przyjazdem do Japonii w celu ustalenia programu, kosztów oraz sprawdzenia mojej dostępności.

Czekam na Państwa maile: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiadam w 24 godziny od poniedziałku do niedzieli.

Szukaj