Polityka prywatności

W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (dalej zwanym „RODO”), administrator strony Emil Truszkowski informuje, że od dnia 25 maja 2018 roku będą Pani/Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez administratora strony.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emil Truszkowski, zamieszkały w Japonii, Iwatsuki, Misono Higashi 1-7-5, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podstawowe informacje na temat bezpieczeństwa danych i prywatności

 1. Gdy kupisz coś za pośrednictwem bloga, dodasz komentarz na blogu, zapiszesz się do newslettera, czy po prostu skontaktujesz się ze mną, przekazujesz mi swoje dane osobowe, a ja gwarantuję Ci, że Twoje dane pozostaną poufne, bezpieczne i nie zostaną udostępnione jakimkolwiek podmiotom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody.
 2. Na stronie wykorzystywane są pliki cookies. Wykorzystywane jest także zbieranie danych przez Google Analytics.
 3. Na stronie są podane linki do portali Instagram, YouTube, Facebook, Twitter i używanie ich może wiązać się z wykorzystywaniem plików cookies administratorów tychże serwisów społecznościowych.
 4. Korzystam z usług portalu PATRONITE.PL, który przetwarza dane osób subskrybujących i wspierających moją twórczość. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz aby Twoje imię było publikowane to proszę o kontakt. Przechowuję dane wszystkich Patronów wraz z mailami aby móc się z wami kontaktować i wysyłać wam nagrody. Jeśli chcesz abym usunął Cię z listy to proszę o kontakt. Patronite należy do: Crowd8 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie pl. Konstytucji 6/90c, 00-550 Warszawa
 5. Korzystam z usług ifirma.pl w celu korzystania z systemu do fakturowania, w którym przetwarzane są Twoje dane osobowe na potrzeby wystawienia faktury.
 6. Korzystam z usług firmy MailChimp w celu tworzenia list mailingowych. Jeśli chcesz zostać usunięty z listy, to proszę o kontakt.

RODO gwarantuje Ci następujace prawa:

 • prawo dostępu do danych osobowych,
 • prawo do sprostowania danych osobowych,
 • prawo do usunięcia danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeżeli takową zgodę wyraziłeś.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie wykorzystania Twoich danych osobowych, to proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz abym usunął Cię z listy mailingowej, newslettera, listy Patronów, proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj