Jak szukać pracy jako programista w Japonii?

Jak szukać pracy jako programista w Japonii?

Szukasz pracy jako programista w Japonii? Nie jest to niemożliwe do osiągnięcia. Obecnie w Japonii możecie znaleźć wielu polskich programistów, którzy pracują w przeróżnych branżach! W dzisiejszym podcaście poznacie historię jednego z nich.

Gościem odcinka jest Filip Butkiewicz, który pracuje na stanowisku CTO w japońskiej firmie w Tokio. Programista z 10 lat doświadczenia teraz zajmuje się nie tylko programowaniem, ale także zarządzniem dużymi projektami dla klientów z całego świata.

Posłuchaj rozmowy z Filipem Butkiewiczem

Podcast dostępny już jest na iTunes oraz Spotify. Zachęcam do subskrybcji wersji audio, aby otrzymywać najnowsze odcinki prosto na telefon! Kolejne podcasty co dwa tygodnie w środy. Mam już wielu wspaniałych gości, którzy opowiedzą nam o wielu ścieżkach kariery w Japonii. Wasze komentarze i recenzje na iTunes pomagają w dotarciu do nowych widzów. Daje mi to także wielką motywację do kontynuowania podcastu i znajdowaniu kolejnych gości.

 

Jak szukać pracy jako programista w Japonii? - Filip Butkiewicz | Podcast Po Japonii 03

Najcześciej czytane

Szukam kolejnych gości do podcastu

Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

Referencje

Szukaj