Podsumowanie sezonu Podcastu Po Japonii

Podsumowanie sezonu Podcastu Po Japonii

Sezon wakacyjny miałem w tym roku bardzo pracowity. Kilka dużych wyjazdów oraz praca nad nowymi odcinkami na kanał pochłonęła mnie całkowicie. Podcast Po Japonii miał chwilową przerwę, ale wkrótce powracam z nowymi wywiadami i nie tylko! W dzisiejszym podcaście chciałem podsumować serię podcastów. Opowiem wam także o tym, jak spędziłem dwa tygodnie podróżując przez jedne z najpiękniejszych miejsc w Japonii w sierpniu.

Podcast zacząłem w grudniu 2018 roku. Projekt ten mnie bardzo wciągnął, bo poznałem dzięki niemu wielu ciekawych Polaków mieszkających w Japonii. Wiele się od nich nauczyłem, a z niektórymi się zaprzyjaźniłem. Seria podcastów ma ponad 240.000 wyświetleń na YouTube i uważam to za spory sukces. Na platformach podcastowych także jest coraz więcej odsłuchań i wydaje mi się, że spodobała się wam ta dodatkowa forma opowiadania o Japonii na naszym kanale (no teraz na oddzielnym kanale, bo rozdzieliłem podcast od vlogów!). Wkrótce kolejne podcasty wywiady oraz moje opowieści o podróżach po różnych zakątkach Japonii.

Poniżej możecie odsłuchać i obejrzeć najnowszy podcast. W drugiej części opowiadam o dwutygodniowej wycieczce po Japonii, którą zrealizowałem z jednym z widzów. Razem zwiedziliśmy Sapporo, Hakodate, Aomori, Sendai, Matsushimę, Kioto, Ine oraz Amanohashidate. Mieliśmy po drodze sporo przygód i zobaczyliśmy jedne z najpiękniejszych miejsc w Japonii. Na YouTubie w trakcie moich opowieści możecie także zobaczyć urywki nagrań z tej podróży. Vlogi także się pojawią wkrótce z różnych miejsc, które odwiedziliśmy.

Moją historię możecie odsłuchać na Soundcloud

Podsumowanie sezonu i moja wielka wycieczka przez Japonię w sierpniu | Podcast Po Japonii 21

Szukam kolejnych gości do podcastu

Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

Referencje

Szukaj