Jak wyjechać do Japonii na staż?

Jak wyjechać do Japonii na staż?

Zastanawialiście się kiedyś, czy da się wyjechać do Japonii na staż studencki? Otóż da się! Jest wiele sposobów, by tego dokonać i z najnowszego podcastu Po Japonii dowiecie się, jak możecie to zrobić. Zapraszam na kolejny odcinek rozmów z Polakami w Japonii.

Gościem jest Marta Sikocińska, która przyjechała do Japonii na staż studencki z AISEC. Pracuje w branży turystycznej i pomaga w budowie ułatwień dla obcokrajowców w Japonii w trakcie wycieczek po tym kraju. Z rozmowy dowiecie się, jak można zaaplikować na taki staż, co jest wymagane i jak wyglądają procedury.

Posłuchaj rozmowy z Martą Sikocińską

Instagram Marty: @lesleetussa

Podcast dostępny już jest na iTunes. Zachęcam do subskrybcji wersji audio, aby otrzymywać najnowsze odcinki prosto na telefon! Kolejne podcasty co dwa tygodnie w środy. Mam już wielu wspaniałych gości, którzy opowiedzą nam o wielu ścieżkach kariery w Japonii. Wasze komentarze i recenzje na iTunes pomagają w dotarciu do nowych widzów. Daje mi to także wielką motywację do kontynuowania podcastu i znajdowaniu kolejnych gości.

 

Jak wyjechać do Japonii na staż? - Marta Sikocińska | Podcast Po Japonii 02

Najcześciej czytane

Szukam kolejnych gości do podcastu

Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

Referencje

Szukaj